Hizmetler

Market Dolabı Tamiri

Kurumsal soğutma kabinleri tamiri yapmakta olan firmamız her tür model ve boyutta market dolabı soğutucularının tamirini gerçekleştirmektedir.

Sütlük Soğutucusu Tamiri

Sıvı her türlü gıdanın sütlük soğutucu sistemlerinin tamiri ve bakımı firmamız tarafından garantili tamiri yapılmaktadır. İletişim Numaralarından bizleri arayabilirsiniz.

Kasap-Kebab-Meze Dolabi Tamiri

Kasap dolabı tamiri, meze dolabı tamiri, kebab dolabi tamiri gibi her türlü soğutma kabini tamir ve bakımı garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Buz Makinesi Tamiri

Kurumsal buz makineleri tamiri yapmakta olan firmamız her tür model ve boyutta buz makineleri ve  soğutucularının tamirini gerçekleştirmektedir.

Çiğ Köfte Dolabı Tamiri

Sıvı her türlü gıdanın Çiğ köfte dolabı sistemlerinin tamiri ve bakımı firmamız tarafından garantili tamiri yapılmaktadır. İletişim Numaralarından bizleri arayabilirsiniz.

Pasta Dolabi Tamiri

Pasta Dolabı tamiri ve her türlü soğutma kabini tamir ve bakımı garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Tamiri Ve Bakımı

Pastane . kasap, hastahane, kebabcı, soğuk hava depoları, market,  ve alışveriş merkezleri gibi gıdaların bozulmadan uzun süre saklamak isteyen tüm işletmeler soğutma kabinlerine ihtiyaç duymaktadır. Soğutma kabinleri oldukça komplike çalışma prensibine dayalı çalışan ürünler olduğundan bakım ve tamir hizmetleri uzman kişiler tarafından yapılmalı ve hızlı servis ağına sahip olmalıdır. 20 yıllık deneyimimizle soğutma kabinleri tamir ve bakım hizmetlerini uzman kadromuzla garantili olarak vermekteyiz.

Yorumlar